300.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Neden Etkili Ürün Tercih Etmeliyim?
Çünkü Türkiye' de deneyimlerle bir yere gelmiş, her ürünü satmayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ailelerin doğal yaşamasını isteyip bunun için mücadele eden, sadece özel yöntemlerle az sayıda çıkan, en doğal yöntemlerle elde edilip hızlıca tüketiciye ulaştıran bir başka doğal ürün sitesi ne yazıkki bulunmamaktadır. İşte bu yüzden Sağlık Felsefesi ailesi olarak doğal yaşamın desteklenmesi daha fazla ailelenin alışkanlık ve kültür anlamında kazanılması için etkiliurun.com tercih etmeliyiz.
Tamamen Doğal Olduklarından Nasıl Emin Olabilirim?
Her paylaştığımız ürünün detaylı bir şekilde nasıl, ne şartlarda üretildiği, hangi belgelerinin olduğunu, nasıl kullanıldığını, kullanıcıların deneyimledikden sonra video veya yazı ile geri bildirimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Sağlık felsefesi ailesi parayı amaç değil araç olarak kullanır ve gerçek bir aile gibi sürekli desteklenir siz bir ürün aldığınızda sürekli olarak sizin bu aileye dahil olup desteklemeniz amaçlanır bu yüzden kalitesiz sadece para amaçlı bir satış biçimimiz olması beklenemez.
Eğitimlerimizin Amacı Nedir?
Ülkemizde geçerliliği olmayan ve para amaçlı bir çok bilgi kirliliğiyle donanmış eğitim adı altında kişilere empoze edilmeye çalışan fikirlerle donanmış, para amaçlı, eğitim verenin kendisinin bile bilmediği konularda kontrolsüz bir eğitim verilmektedir ve birçok geleneksel tıbba, doğal yaşama kıymet veren insanlar yanlış bilgilerle donanıp bir süre sonra hevesi kırılmakta ve doğal yaşamdan bu gibi önemli kaybedilmeye başlanmış önemli bilgilerden doğru yönlendirilmediği için hazır yaşama tekrar başlamaktadır: Oysaki her bilgiyi ve uygulamayı gerektiği kadar doğru şekilde kavranmış olsa birçok aileyi kazanır ve insanların fayda görmesini sağlarız. Bizim eğitimlerimiz para kazanmaya odaklı değil insanları kazanmaya bilgi kirliliğinden uzak güzel bir ekip kurarak başarılı faydalara imza atmaktır. Bu hep birlikte mümkün! Bu yüzden az sayıda kategoride ama insanın ömrünce kullanacağı fayda göreceği bilgilerle donatılmış eğitimlerimize beraberinde de ailemize katılmanızı çok isteriz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız